| Joker3134 a întrebat:

Cum vi se pare meseria de instalator gaze?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

E ca munca pe şantier!
Carat de tevi, carat de centrale, dat gauri in betoane samd, plus o responsabilitate imensa, nu te joci cu gazele, nu-ti permiti greseli... pot muri oameni.

6 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Meseria instalator de gaze este pentru instalatorii de: centrale, calorifere și multe altele! Eu am o părere bună pentru asta! Ar trebui să știi cum să repari lucruri cum ar fi: centralele, caloriferele și multe altele!

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Grea dar bănoasă!

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru costiceacristian200):

Instalatorii sanitari se ocupa de calorifere nu cei de la gaze.

Răspuns utilizator avertizat