| anonim_4396 a întrebat:

Daca am lucrat la fast food un an urmatorul angajator ce va crede despre asta? Adica este tot experienta chiar daca nu am avut calificare nu?
Si aici tot au zis de la fast food ca imi dau diploma de lucrator comercial...nu am primit nimic si am dat un test degeaba -_-

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Oriunde ai lucrat înainte, ești în proba 3 luni cu salariu mai mic până demonstrezi experiența sau o acumulezi acolo.

| sierra1 a răspuns:

"fast food un an urmatorul angajator ce va crede despre asta?"

dacă pleci de la kfc la McD (să zicem...) e de bine
dacă te vrei progamator (tot să zicem) e degeaba