| Anonima11233224 a întrebat:

Dacă nu am intrat in prima sesiune la facultatea de chimie de la universitatea Bucuresti pot sa dau si in toamna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti candida si in a doua sesiune, bineinteles daca au mai ramas locuri libere dupa prima sesiune.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Din cate știu eu, la facultăți este sesiune de înscriere și toamna, deci da.Cel mai probabil, da.Totusi,mai caută informații pe site-ul lor, sau suna săptămâna viitoare la secretariat.Succes!