| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi idei cu ce sa ma imbrac maine la o mica petrecere cu familia. fundahappy:*

Răspuns Câştigător
| Pinck0 a răspuns:

Pai...daca e o petrecere in familie nu ar fi deloc necesar sa fi eleganta.ma refer cu tot felul de rochii cine stie ce.ar fi misto daca ti'ai lua o fusta draguta.dar nu lunga pana in pamanat.pana pe la genunchi...cu ceva tricoas dragut asortat ca fustita.jos. ceva balerini.sau ceva pantofiori dar km fara tok deoarece poate te vei simti incomoda.si ai putea adauga ceva gentuza mica si simpla.dar dragutza.impreuna ca ceva accesorii.bafta.sh distractie placuta!

2 răspunsuri:
| fetizadiferita a răspuns:

Cu o rochie sau o fusta si cu un tricou/maieu asortat, accesorii care se asorteaza, papuci : eu as zici o pereche de balerini(ca sa poti dansa si sa te simti comoda )...dar depinde cum esti imbracata

| iarinutza a răspuns:

O haina simpla care sa nu iasa prea mult in evidenta, dar sa nu fie prea obisnuita. Mai bine intreabai pe ai tai cu ce se imbrac ca sa iti faci o idee.