| ViviViviana a întrebat:

Eu ma duc la o petrecere si n-am idei cu ce sa ma îmbrac! Dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| annaangel17 a răspuns:

Pai daca e o petrecere mai eleganta, ti-as recomanda o rochita, dar daca este o petrecere mai destrabalata, o pereche de blugi cu tot felul de accesorii, o bluzita alba si pe deasupra o vestuta de blugi. Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca or ochita draguta intr-o culoare mai puternica, gen rosu, albastru, mov, turcoaz, portocaliu sau galebn, lunga pana putin deasupra genunchilro si fara, aneci. Asorteaza o pereche de balerini din piele, o poseta finuta din piele si o pereche de cercei si un lantisor cu pandativ in forma de inimioara, cruciulita sau trifoi din aur. Petrecere placuta!

| RammsteinHH a răspuns:

Ce te preocupa pe tine la 10 ani laughing