| mtw123 a întrebat:

Este adevarat ca s-a scos interdictia purtarii tatuajelor la vedere la pompieri?

3 răspunsuri:
| Verttigo a răspuns:

Înainte de toate formulează cum trebuie întrebarea și mai apoi primești răspuns.

| Verttigo a răspuns:

Nu s-au scos. Ca nu e poliție sa bagi sau sa scoți interdictii... Dacă știi ce sunt militarii, de când e vremea asta, niciodată nu au fost acceptate tatuajele la vedere. Deci rămâne asa cum a foas. Toate sub.

| NelsonM a răspuns:

Intrebi la recrutare nu e greu sa dai un telefon lumea din ziua de azi...