| blairelovesmusic a întrebat:

Este mult 1.500 de ron pe zi?

49 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E evident că e puțin, nici nu mai trebuia intrebat

| InOrOut a răspuns:

Avand in considerare ca salarul mediu e pe la 180 lei pe zi... as zice da

| mentholinks a răspuns:

La limita saraciei.

| Dddonkey a răspuns:

Nu poti cumpara nimic cu suma asta, cel mult o bere rece.
Eu zic sa ii dai la prima persoana nevoiasa ca te pot stinjeni in buzunar ba chiar pot aparea mancarimi si bacterii.
Intrebarea e pusa la caterinca sau nu ai mai avut tus la tastatura sa mentionezi pentru ce anume? big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pretentii la toll?

| Celcestietot a răspuns:

Ori 3.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ti-am dovedit OFICIAL ca e ron si tot pe a ta o tii
dar iti dau dreptate un trolL ca tine are L, la sfarsit! big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde pentru ce, lipseste un oarecare context...

Asa ca daca ar fi sa facem noi deducerile, sau cel putin eu, ca bani dintr-un loc de munca, raportat la timp, pentru 8 ore pe zi, probabil nu este asa de mult, adica sigur nu. Dar asta depinde si de persoana respectiva, poate pentru ea este mult, daca mai are si alte surse, etc.

| TLF92 a răspuns:

Pentru videochat chiar deloc e o performanta de remarcat

| al0o0o0 a răspuns:

E mai mult decat excelent

| DarthNiger a răspuns:

Daca ti se pare asa mult atunci doneaza din ei.

| Clorox a răspuns:

Fii specific.

| OldSoul a răspuns:

Sa cheltuiesti 1.500 de ron pe zi, da e mult.
Exagerat de mult.

| Alverto a răspuns:

La un pas de sărăcie. dar na, cu pandemia asta e normal, dar muncește mai mult, pentru că normalul pe zi este de 2000

| Alverto a răspuns (pentru gabicoo):

Așa. asta e românul adevărat. nu are cum sa muncească cinstit. al dr.cu de arogant a avut noroc cel mai probabil.

| DenqOO a răspuns:

Extraordinar de mult. Unii castiga pe luna

| Gabryel85 a răspuns:

Mie mi se pare culmea ca unii inca mai dezbat daca e RON sau ROL. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.