| LucaAdina a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda niste carti bune cu grile la romana pentru admiterea la una dintre scolile de agenti de politie?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cartile lui Alexandru Petricica (doua volume)
Le gasesti atat separat, cat si la pachet promotional.
Ai teorie, cat si grile. :)
https://www.emag.ro/......DQN72ZBBM/

3 răspunsuri:
| pHantom1976 a răspuns:

Ion Popa teste-grila pentru admiterea la Academia de Politie

| LucaAdina explică (pentru dannyel86):

Ziceau unii pe un grup legat de admitere ca sunt destul de multe greseli in cartea aceasta.

| dannyel86 a răspuns (pentru LucaAdina):

Matusa mea pregateste la meditatii pe cei care vor sa dea la admitere. Si lucreaza de pe aceste carti. N-am auzit decat laude de la ea. Daca unii spun ca volumele contin greseli (si s-a verificat treaba asta), poti merge pe alte variante disponibile.