| nigelb a întrebat:

Merita sa lucrezi la Tazz by eMAG? Am gasit un post pentru curierat. Are 33 restaurante ca partener. (Este ca Glovo, Foodpanda etc.) Imi puteti da sfaturi? Multumesc

3 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Daca chiar vrei sa alergi prin tot orasul, da, merita. Asta depinde de tine, daca iti place, daca au un salariu bunicel.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită, dar vei distribui de toate de la 8 la 18.

| siriusblack98 a răspuns:

Salariul e mic din ce am auzit, apropiat de minimul pe economie. Se face șpagă, pe asta se bazează toți. Dar nu te sfătuiesc să faci orașul cu mașina ta. Dacă oferă ei mașină/scuter atunci este foarte rentabil. Cu toate că în momentul în care ți se pune mașină la dispoziție, salariul de regulă e mai mic. Dar așa dacă faci cu mașina ta ei îți decontează carburantul dar o mașină nu se întreține numai cu carburant. Per total am înțeles că ieși pe la 3000-4000 de lei.