| anonim_4396 a întrebat:

Nu e chiar o carieră, dar am 13 ani și produc muzică happy
Este un fel de carieră ok pentru mine?

36 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Salut. Cum produci muzică? Fiindcă și eu produc. Ce gen?

| nuamabsolutnicioidee a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt manelist lol laughing
Eu produc Slap House și mă descurc cât de cât

| nuamabsolutnicioidee a răspuns (pentru Alverto):

Salut happy
Eu produc muzica cu FL Studio 20. Gen : Slap House, Brazilian Bass etc. Mai exact genurile menționate, dar mai sunt alte denumiri.

| nuamabsolutnicioidee a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

Eu sunt "acest anonim" apropo

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

De Cradle of Filth sigur ai auzit, dar stii piesa From the Cradle of Enslave Varianta necenzurata? ai nevoie de cont sa o vizionezi ca e 18+ Gore

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

He, logic ca stiu ambele variante, asa ca permite-mi sa plusez cu filmul Cradle of Fear.winking