| JustBeauty a întrebat:

Credeti ca as putea avea o cariera din muzica sau actorie?

7 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Nu te cunosc personal ca să îţi pot spune concret. Dar, îmi pot da cu părerea thinking Depinde de tine, depinde dacă ai voce, dacă ai talent şi mai ales dacă îţi place să faci aceste lucruri şi să te dedici lor. Pentru că este şi foarte mult de muncă dacă vrei să ajungi undeva '' sus '' happy Dacă tu crezi că poţi, şi că ai putea ajunge departe, merită să încerci, du-te la nişte audiţi, la diferite concursuri, sau cel mai simplu fă un videoclip şi postează-l pe youtube, şi vei vedea părerea oamenilor, dacă le place sau dacă nu, în fond, nu ai nimic de pierdut :d Mult noroc în continuare, şi sper să reuşeşti să faci ceea ce îţi doreşti happy

| Resurrection a răspuns:

Daca te pricepi la aceste 2 domenii, de ce Nu.

| Alexandru98 a răspuns:

șdacă vei studia conservatorul sau vei merge la actorie vei avea șanse mari

| vampir004 a răspuns:

Depinde ce itit place si ce vrei sa faci un viitor

| Fulbaster a răspuns:

Asta depinde numai de tine, cat de increzator esti si cat de perseverent esti!

| Katoteshika a răspuns:

Nu pot zice. nu te cunosc si nu stiu daca esti talentat...
daca iti place, esti talentat si iti doresti acest lucru poti sa alegi ce-ti place sau amandouawinking
acum depinde de tine...
daca nu ai talent (fara suparare) continua sa canti si sa joci asta devenind un hobby.
este alegerea tawinking
eu cred ca poti sa fii mai mult cantaret decat actor... sa fii actor ai nevoie nu numai de scenarii invatate ci si de sentimente etc...

| deepinlovewithyou a răspuns:

Asta depinde de tine. Daca tu crezi cu adevarat ca ai voce ( in cazul in care vrei sa ai o cariera in muzica ) sau ca ai talent ( in cazul in care vrei sa ai o cariera in actorie ) o sa poti reusi,cu multa munca si sa fi increzator/increzatoare in tine.
Pentru actorie, du-te la o proba, iti va da un scenariu si tu va trebui sa-l practici, iar cei din juriul respectiv iti vor spune daca ai talent sau nu.
Pentru voce participa la diferite concursuri de muzica, daca vrei sa-ti descoperi talentul, daca nu du-te la un profesor de canto, el iti va spune concis daca ai voce si daca te poti indrepta spre cariera de muzica sau nu. Daca intr-adevar ai voce, niste cursuri de canto n-ar strica pe viitor. Succes!