| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,am încă un an și termin liceul, vreau sa ma angajez la kokkai security, BGS sau NEI guard. Întrebarea mea este:Care sunt cerințele pentru a ma angaja?

Răspuns Apreciat de Editori
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Te duci și te interesezi sau îi contactezi, cerințele de angajare pot varia( unele firme de paza sunt mai stricte in materie de cerințe pentru angajare față de altele). Ceea ce contează cel mai mult e să te înscrii la cursul de agenți de pază pentru a-ți obține atestatul. Fără atestat nu te angajează nimeni. Prețul cursului diferă în funcție de firma la care îl faci( de obicei se învârte in jurul sumei de 500 lei), iar durata lui ar trebui să fie de aproximativ 3 luni.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna si intreaba direct pe ei

| sierra1 a răspuns:

Cel mai sănătos e să te duci la un interviu - alea-s informații la prima mână