| bomp a întrebat:

Salut,am terminat Liceul de Posta si Telecomunicatii Timisoara la profilul Electonica si Telecomunicatii,si am luat o pauza de un an pana dau la faculta, dar am dilema care ma macina de cand am terminat.
As dori sa dau pe Politehnica Timisoara dar nu sunt sigur la ce anume sunt atras atat de profilul de Electronica si Telecomunicatii dar si de Automatica si Calculatoare da si Mecatronica ma fascineaza... dilema mea este ca vreau sa fac ceva care sa imi placa dar sa ma ajute sa am o cariera stabila dar si profitabila in acel domeniu.Sunt curios de un sfat in legatura cu alegerea pe care sa o fac,sunt foarte indecis si ma gandeam sa vad poate sunt altii care au mai trecut prin asa ceva.
Va rog frumos sa imi oferiti un sfat, am acum ceva timp la dispozitie sa meditez asupra problemei dar totusi sunt foarte indecis.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Automatica.