| iulian225 a întrebat:

Salut.
Am un prieten care vrea sa ma ia cu el la munca pe interioare si sa ma invete el lucrand de peste 3-4 ani in acest domeniu... este grea munca in constructii pe interioare?

3 răspunsuri:
| AnonimGuy264 a răspuns:

Pe interioare este mult mai ok decat pe exterior, parerea mea. Eu zic sa te duci.

| iulian225 explică (pentru AnonimGuy264):

Nici nu am o constructie solida dar castiga foarte bine asta ma tenteaza

| AnonimGuy264 a răspuns (pentru iulian225):

Te duci si vezi cum e, daca iti place ramai. Important e sa faci ce iti place tie.