| Mars234 a întrebat:

Salut, as vrea câteva informații de la cine se pricepe sau cine a lucrat în domeniu ca manipulant marfa, cât de greu este. Se poate face fata dacă n-am mai avut niciun loc de munca pana acum? Nu sunt un tip masiv dar sunt dispus sa încerc acest job, mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un job unde implica multa munca fizica.
Banuiesc ca, la manipularea obiectelor grele, sunt puse la dispozitie carucioare sau motostivuitoare.
Vezi tu cum este, cand incepi munca.

| oz_1736 a răspuns:

E greu fiindca sunt diferite marfuri. Sare, orez, borcane etc. Daca iti doresti un loc de munca stai sa prinzi experienta. Daca renunti in 3 zile nu stiu cum te vei acomoda in alta parte. Incearca si intre timp cauta ceva mai usor