| BogdanM275 a întrebat:

Salut, care sunt cerințele minime, pentru a deveni soldat?

Credeți că e o meserie de viitor care merită?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"e o meserie care merită?"

misiuni in Afganistan, călcat pe o mină, revenit in țară in conservă (sicriu metalic sigilat)

| mgtow a răspuns:

Merita cand iesi la 40 de ani pensionar, si ai de gand sa ramai singur nefamilist. Trebe sa ai o statura stabilita de ei, si sa fi puternic pentru alergat si probele sportive sa le treci. Nu e greu dar nici prea usor nu cred ca e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curajul.winking

| JicaContra a răspuns:

Sanatate de fier
capacitate de a face sport

e de viitor atat timp cat nu e vreun razboi, si nu te oferi voluntar prin Afganistan sau alta gaura, doar ca primesti bani mai multi, iar dupa aia daca nu vii acasa in bucati sau macar ciung, tot o sa vii cu PTSD, care inseamna ani de consiliere psihiatrica PE BANII TAI, pentru ca in rrromnica NU se plateste asta