| DJohnny a întrebat:

Credeti ca arhitectura este o meserie de viitor?

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu mai este, cel putin in Romania, a fost pana acum 7-8 ani, acum nu mai merge. Si unde merge, trebuie sa fi foarte foarte bun.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Orice meserie e una de viitor dacă eşti foarte bun.
Numai bine!

| Adryan17 a răspuns:

Daca ai talent la desen si iti place, nu rata ocazia asta. Arhitectura e una dintre cele mai bine platite meserii.

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Daca iti place arhitectura tin sa-ti spun ca este una din cele mai interesante meserii si atat timp cand iti place ceea ce faci inspiratia va veni de la sine. Alege ce iti place nu ce crezi ca va fi de viitor si rezultatele in bani vor fi surprinzatoare.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Da, un coleg de al meu care a studiat arhitectura a ajuns sa aiba un salariu foarte mare in tari straini, oameni de afaceri din Dubai i-au cerut sa faca designul unui hotel de acolo.

| Kalyselo a răspuns:

Sigur ca da.

| sasukeionut1995 a răspuns:

Nu cred