| Alex778o a întrebat:

Salut,cine stie daca cu o diploma din UK in business management(sau orice altceva inrudit cu business) as putea sa lucrez in Romania sau daca este nevoie sa fac si alte cursuri si cat ar dura?

3 răspunsuri:
| troleibuz a răspuns:

Nu ai nevoie de nicio diploma ca sa ai afaceri. Doar în cazul în care lucrezi printr-un PFA.

| Clorox a răspuns:

Ai primit o diploma pe baza unor aptitudini, odata ce esti capabil de asa ceva si ai fost premiat nu ai mai avea nevoie de inca un curs doar pentru a justifica acest lucru.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu ai nevoie de alte diplome.