| Sampetrrrr a întrebat:

Salut! Sunt clasa a 11 a sem 2(tocmai ce a inceput) la mate info. M-am apucat sa invat info de la 0 pentru ca n-am avut profesor si am reusit sa rezolv 200 de probleme pe pbinfo intr-o luna si chiar imi place. Intrebarea mea este daca pot sa invat intr-un an jumate astfel incat sa intru la Unibuc pe info, eventual si cu meditatii in clasa a 12 a. Mentionez ca la matematica ma descurc bine, dar nu stiu ce sa fac cu informatica. Help pls.

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai daca ai reusit intr-o luna ce ai facut, de ce sa nu reusesti ce vrei?!

| al0o0o0 a răspuns:

Normal ca poti. Cu vointa si rabdare poti reusi orice iti propui. Succes in continuare si nu uita, nimic nu e imposibil!