| alberttt99 a întrebat:

Salut! Știe careva cum decurge recrutarea pentru rezerviștii voluntari? În ce constau probele fizice și cum se desfășoară examenul medical?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alberttt99 explică (pentru Bubico2022):

Deci, nu ai habar, dar nu te-ai putut opune instinctului de băgător în seamă. Sper să reușești în viață cu atitudinea asta!

| AmandinaDragan a răspuns:

Ai mancarimi? Ti s-a urat cu viata?

Răspuns utilizator avertizat
| alberttt99 explică (pentru Bubico2022):

Înțelepciunea satului, în primul rând, mai vezi de limba română ('să fi dus de mânuță'?!), în al doilea rând, nu scriam dacă nu aș fi epuizat resursele enumerate de către tine mai sus. Nu știu dacă ești conștient/ă de faptul că informațiile primite pe net/ telefon nu se compară cu experiența cuiva trecut prin fenomen. Abține-te!

Răspuns utilizator avertizat