| Fl4V1US a întrebat:

Dau FUNDA celui care ma ajuta sa gasesc un job online adica de acasa din care pot sa castig ceva bani.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Sn4k3 a răspuns:

Daca te pricepi la engleza foarte bine
https://www.thepennyhoarder.com/......iptionist/

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca ai talent la scris si iti place sa informezi dar sa fi si informat creeaza-ti un blog si fi blogger, iar daca esti ambitios si comunicativ dar si fara frica de camere, fa-te vlogger pe Youtube! Dureaza ceva insa daca ai cel putin 2000 de followeri, poti castiga ceva banutihappy. Meriti"a doua sansa"