| MAIA18 a întrebat:

Cum sa fac să îmi găsesc un loc de muncă online serios sau de lucru acasă să câștig bani înafara de videochat Ex să fac felicitări sau mărțișoare sa completez chestionare sa distribui reclame?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sume nici macar modeste de acasa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ai vum să faci bani şi de acasă dar asta înseamnă mai mult să lucrezi pe cont propriu freelancee într-un domeniu în care te pricepi tu bine, este căutat şi poate fi efectual din spatele unui pc sau propria ta afacere pe internet, un site web ceva cu diverse produse.În ambele cazuri, trebuie să te ducă mintea.Altfel toți ar fi făcut bani de pe propria canapea.