| ability a întrebat:

Sunt din Republica Moldova, anul acesta termin gimnaziul din localitatea mea si doresc sa imi continui studiile mai departe la colegiu. Doresc ca Colegiul sa fie in Romania si cit mai aproape de Republica Moldova. Nu stiu ce profesie sa imi iau si asa ca cer ajutorul vostru. Ma axez pe informatica si fiica (curentul electric). Stiti ceva colegii prin apropriere de Moldova? si ce profesier sa imi iau?

3 răspunsuri:
| TrollFk a răspuns:

Daca gasesti sa-mi spui si mie ca demult caut

| Dismally a răspuns:

Cauta ceva prin Iasi, cred ca este cel mai aproape de Republica Moldova si sunt destule colegii, ai de unde sa alegi.

| TrollFk a răspuns (pentru Dismally):

In Iasi dau multi documentele, concurenta e mare, undeva mai departe e mai mica concurenta.