| Stook00 a întrebat:

Salutare, am nevoie de ceva pareri de la oameni care se pricep cu adevarat
Stiu ca daca iti doresti sa devii ofiter in politie trebuie sa faci Academia de la Bucuresti, insa in cazul in care esti agent si se scot locuri poti candida doar daca indeplinesti anumite criterii, precum sa ai studii superioare. Stiu ca toata lumea zice ca dreptul este cea mai buna pentru asta dar ce alte facultati ati recomanda care sunt recunoscute ca studii superioare pentru a da mai departe la ofiteri.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Drept. Stiințe economice, IT.