Întrebare recomandată | anonimus111111 a întrebat:

Servus! În octombrie voi fi studenta la marketing în Sibiu. M-ar interesa sa găsesc niște internshipuri plătite. Îmi puteți spune dacă pot sa aplic din anul 1 la internship si dacă da unde as putea găsi?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Internshipurile de obicei nu sunt plătite. Ești acceptat la internship din anii superiori, când știi deja meserie. Dar asta depinde și de profesie și de ceea ce știi deja să faci.

| Dana2103 a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi, vezi ca sunt oferte de lucru pe olx cate vrei. Part/full time