| Anaamaria233 a întrebat:

Te accepta la Jandarmerie sau la Subofițeri in armata dacă ai tatuaje?
Am 3, toate mici, unul pe coaste, încheietura piciorului și unul pe antebraț.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles! nu te accepta doar daca ai un brat sau un picior mai scurt... laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca imbracat in uniforma nu se vede nici un tatuaj, atunci te accepta
altfel, sunt solutii sa iti scoti tatuajele, cu laser (si e posibil sa ai nevoie, am scris uniforma mai sus, ei bine, ORICE uniforma, iar aia de vara acopera mult mai putin)

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, dar numai daca sunt acoperite de uniforma de vara.