| Iulian110 a întrebat:

Te ajuta cu ceva sa ai o pagina pe facebook cu multe like-uri ( zeci /sute de mii). Adica primesti bani sau ceva? Ori nu e buna la nimic?

6 răspunsuri:
| Bia379 a răspuns:

Nu o sa primesti bani ci doar o satisfactie personala ca ai reusit sa strangi atatea like-uri. happy

| TheSmith a răspuns:

Absolut nimic!

| pwp a răspuns:

Nu primesti nimic.dar poti strange fani si sa faci joculete, concursuri.

| CrazyTamy a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic daca ai o pagina si ai multe likes la ea asta inseamna ca lumea de pe facebook este activa dar nu castigi nimic. Nu primesti nici bani nici alte premii :-D
Sper ca ai inteles
Funda? :-)

| Skrilly a răspuns:

DA!
Sti cum te ajuta? Sunt joculete cu voturi, si el zici fanilor ca sa te voteze si ei sigur te voteaza daca ai o pagina super si castigi!happy
FUNDA?happy

| Resurrection a răspuns:

Iti mangaie orgoliul, atata tot.
Nu iti da nimeni bani, nu au de ce sa iti dea. Oamenii ce strang like-uri sunt oameni dornici sa iasa in evidenta si dornici sa fie populari. Nu o fac pentru bani.