| celmaitarenume a întrebat:

A folosit cineva reclama platita la Facebook? Adică sa dai bani si sa primesti mai multe like-uri pe pagina ta?
Cam cate like-uri as primi daca as investi 200 de lei?

2 răspunsuri:
| DataScience a răspuns:

Verifica cu 10 lei cate.
Iar daca vrei doar like-uri foloseste un site de social exchange.(compara like-urile celor 10 lei investiti cu cate likeuri faci investind o ora intr-un site de social like exchange)

| madalnandreei0 a răspuns:

Ce naiba ma ca nu va ajuta cu nimic likeurile alea. Plus ca sunt mii de siteuri pe net care iti dau likeuri gratis facand anumite puncte
https://www.autolikesfree.net/