| anonim_4396 a întrebat:

Am pus pe categoria buna si nu a raspuns nimeni.
Salut. Acum cateva zile mi-am luat un scaun de gaming, l-am montat foarte bine dar cand ma las pe fata si pe spate scartaie, doar atunci, am crezut ca sunt eu prea greu dar cand un prieten de al meu care are 46 de kilograme s-a pus pe scaun problema a persistat...am cautat pe internet si cam la toate scaunele e problema asta, am gasit acest spray, ar fi bun? https://www.auchan.ro/store/Lubrifiant-spray-multifuncti onal-WD- 40-200ml/p/360918

3 răspunsuri:
| bartsimp a răspuns:

Cred ca este buna. daca este pe piata..eu unu nu pot sa vad spray ul pentru ca nu merge pagina

| mgtow a răspuns:

E normal sa scartaie pentru ca e made in china. Dar nu se rupe deloc. Sprayul nu cred ca ajuta