| anonim_4396 a întrebat:

Buna, daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns, vreau sa ma mut intr-o chirie ieftina, si ma intrebam cu ce acte trebuie sa ma prezint ca sa obtin chiria? stiu ca asta mi se va explica cand merg sa vorbesc cu proprietarul/agentia dar vreau sa stiu din timp ca sa ma asigur ca pot obtine toate cele inainte sa ma duc sa caut, mutumesc anticipat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie doar de cartea de identitate.
Trateaza tu direct cu proprietarul, nu va trebui sa platesti comision la agentie.