| Iulian99882 a întrebat:

Știe cineva unde ar trebui sa merg cu sălciile energetice ca sa le vând sau sa le fac peleți?

Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

Le vinzi la lume ca lemn de foc daca pui si un pret mai mic decat cel al lemnului actual, de ex cum era pretul anul trecut, atunci faci vanzare 100%

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Mergi la aia cu care ai facut contract, sau cum ai pus salcii asa dupa ureche? Naspa atunci, salciile alea le-a runci ca n-ai ce face cu ele.Cand faci o chestie ca aia trebuie sa ai contract cu cineva care ti le cumpara.