| TAzOVsKY a întrebat:

as vrea sa vand un calculator, C e ar trebui sa stie despre calculator cel care il cumpara? Si de unde iau aceste informatii? mersi...

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Modelul plăcii de bază, capacitatea microprocesorului şi câţi Rami ai.
Poţi folosi programul Aida 32 pentru a identifica ce ai pe comp.

| TAzOVsKY explică:

@Arthur ok...si de unde iau acestea? sunt incepator in s'ale calculatoarelor...

| N1m3n1 a răspuns (pentru TAzOVsKY):

WOW nu siu ce windous ailaughing si in plus ca sa afli fiecare compinent in parte trebuie analizat bine.
Ca sa iti pun in mare ce trebuie sa stie spune ce win ai, presupun ca ai xp deca nu sti

| Arthur a răspuns (pentru TAzOVsKY):

@BaTyAh Îl descarci de aici :
http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/AIDA.shtml
Dacă compul e second-hand nu poţi întotdeauna să ai încredere în eventuale poveşti. Cel mai bine verifici personal cu sistemul de mai sus.