| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care floare îți place pentru miros și care îți place pentru aspect?

10 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Crinul - miros.
Trandafirul - aspect.

| Nătărău a răspuns:

Trandafir și Floarea Soarelui.

| mgtow a răspuns:

Lavanda iar aspect numele meu ma reprezinta desi mi-e sila de el

| Wr3nch a răspuns:

Trandafir si Orhidee.

| Paul754880338 a răspuns:

Trandafirul rosu, pentru amandoua. Si mai mult chiar, pentru mesajul pe care il are de transmis...

| OctavianSps a răspuns:

Liliacul, e unic.

| Adry05 a răspuns:

Miros: trandafir, zambila, liliac, florile alea micute albe si galbene de se gasesc intr-un fel de tufis pe strada laughing

| GirlOnline81 a răspuns:

Pentru miros zambila, pentru aspect hortensia.

| gogu220 a răspuns:

Frezia ca miros şi floarea de colţ ca aspect, are aspect de catifea.

| funnymind a răspuns:

Pentru miros- FREZIA
Pentru aspect- FLOAREA DE COLȚ