| dragutzica244 a întrebat:

Cat ar costa un dormitor intreg cu tot cu mobila si o sufragerie cu tot cu mobila? in careffour

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La Carrefour un dormitor poate costa cam700 lei.

| dragutzica244 explică:

Si o sufragerie?

| Tech_3646 a răspuns:

Mobilierul (dormitorul de 6-700 lei) din Carrefour este din PAL acoperit cu hartie colorata! Nu este din PAL melaminat! Este de proasta calitate si se pateaza cand il stergi cu solutii pentru lemn! Verifica modelele expuse pe la colturi si te vei convinge ca are hartie! Daca vrei lemne pentru foc, da, cumpara din Carrefour!

| KodrutZ a răspuns:

Oameni buni, ati capiat? Cum sa fie 6-700 RON un dormitor? Dormitor = pat+dulap+noptiere, un birou, ceva. Doar un pat cit de cit e vreo 6-700 RON! Per total, dormitor si sufragerie te-ar ajunge cel putin un 3000-3500 RON, asta daca nu vrei sa iti fie FOARTE RUSINE cu ce mizerii o sa iei. Acuma depinde pentru ce le iei. Eu am luat in sufragerie 3 dulapuri, un soldatel si un birou din Praktiker si au ajuns vreo 1300 RON, insa sint niste mizerii ordinare - le-am luat pur si simplu ca sa bag chestii in dulapuri si sa imi foloseasca biroul ala la ceva, nu ma intereseaza ce parere au altii - cine calca la mine in casa si comenteaza ceva, a doua oara nu mai are ce cauta acolo.

| EdiiThxoxo a răspuns:

In carrefour am vazut saptamana trecuta un dormitor oarecum frumos cu 400 de lei. era maro inchis si simplu. big grin