| numesiprenume0 a întrebat:

Cat costa sa fac o camera(dormitor) de la 0? Am o camera libera pe care as dori sa o fac dormitor (am doar usa si calorifer, fara parchet, mobila, tv, etc...). M-ar costa mai mult de 1000 euro sa o transform in dormitor? Ofer funda!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Suficient pentru un parchet laminat, un lavabil, o mobila de pal, o galerie, o perdea si un televizor low cost.

| darrio2007 a răspuns:

Adica doar sa o mobilezi sau si sa o zugravesti+ parchet? Sunt suficienti daca nu te arunci la mobila scumpa.

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce vrei să pui acolo. Pentru linoleum, un pat, o noptieră și un șifonier, e mai mult decât suficient.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca o faci dormitor, NU pune TV si alte porcarii de genul! Axeaza-te pe un pat si o saltea cit mai comode, plus ceva dulap/noptiere linga. Podeaua cum e? Daca e musai de parchet, sper ca ti-l pui tu, ca te cam rupe manopera la treburile astea...