| AndreeaCr a întrebat:

Ce recomandari de magazine din Bucuresti aveti pentru mobila ieftina, dar calitativa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ikea,casa rusu

Răspuns Apreciat de Editori
| mihai69 a răspuns:

Ikea. Dar mai găsești și pe la Praktiker, Dedeman, Leroy Merlin etc.
Nu recomand Jysk - calitate sub mobila noastră, la prețuri mai mari!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ikea

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

La Jysk unele categorii de produse sunt foarte ok, in special daca le prinzi la oferte. De exemplu au saltele foarte ok, cam singurii la care vezi 15-25 de ANI garantie.winking De aia iti dau atit de multa garantie, ca au produse slabe calitativ, dupa cum zice nea' Mihai care iti recomanda Dedeman sau Praktiker unde gasesti in genere doar junghiuri.