| Furnicuta000 a întrebat:

Ce magazine FIZICE in care se gaseste mobila IEFTINA mai stiti prin Bucuresti in afara de Ikea, Dedeman, Mobexpert? Multumesc

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate sau scumpit inclusiv mobila, mobilă ieftina nu vei gasi la mobexpert dedeman, ikea bricostore daca au, mobilă ieftină poate gasesti pe olx, dar si aceea nu este nouă si nu sti cit de bună este, tu ce mobila vrei sa cumperi? De bucatarie sau sifonier pat, birou calculator sau mobila pentru televizor comode.

| Furnicuta000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai de ex am vazut la Deman un dulap mare pentru haine care arata ff ok, era destul de calitativ si costa 1000 lei. Apoi am vazut la un magazin de mobila din mall un dulap la fel de mare, cam aceeasi calitate si costa 9000 lei

| Iote a răspuns:

Mobila de la Mobexpert ti se pare ieftina?
Atunci, degeaba ai mai pus intrebarea. Cumpara de oriunde.

| SharpEagle a răspuns:

Exista un depozit in Ghencea, pe linia lui 41, Tamilia ii zice, sau pe acolo. Mai exista pe Timisoara, colt cu Valea Cascadelor. Apoi Pantelimon, pe langa Mega Mall.
Vezi si pe maps, cauta "depozit mobila".

| Furnicuta000 explică (pentru SharpEagle):

Mersi. Nu vreau sa dau bani multi pe mobila pentru ca o sa o arunc in 2-3 ani, sper sa gasesc ieftina acolo