| ClaudiuM1997 a întrebat:

Ceva recomandari ca scaun de birou cu roti? Bugetul meu este de 350 lei.

Răspuns Câştigător
| Benyamin173 a răspuns:

Salut acesta este foarte bun si astazi este si la reducere https://www.emag.ro/......D0P06YBBM/
Si este disponibil în 3 culori, eu unul il prefer pe cel roșu, acum dacă vrei ceva mai simplu il poti lua pe cel gri sau albastru, dar dacă te hotărăști grăbește te ca pe gri mai sunt doar 3 scaune disponibile

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Asta-i doar o sugestie, nu o lua drept buna daca nu se cuvine. Anyway, aici pe site sunt multe modele. https://www.emag.ro/......TRG7YBBM/. Sa ai o zi buna.

| SporeBox a răspuns:

Eu il am pe acesta Scaun gaming NATEC Genesis Nitro 330, Green. E mai scump putin dar e destul de comod si sunt multumit de el. Ai putea sa astepti pana e la reducere sau sa il iei intr-un black friday.

regis
| regis a răspuns:

La Jysk e in promoție un scaun Sunds, am eu la birou si este destul de ok. Si ramai cu bani...