| tdy a întrebat:

Ceva recomandari pentru cumpărarea unui scaun birou/gaming?
Caut ceva cu funcția masaj, dar nu prea găsesc doar câteva scaune de birou. As dori ceva orientat spre gaming si mai înalt la spătar.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Stiu ca scaunele de gaming sunt mai misto ca si look fata de cele de birou, dar schimband deja doua scaune accesibile de gaming si mai multe de birou directoriale, iti pot spune ca scaunul directorial e mult mai misto si confortabil cam peste orice scaun de gaming, eu zic ca un scaun directorial ergonomic care sustine ok coloana e mai placut pentru statul mult la birou/in fata pc-ului, scaunele de gaming au la baza structura scaunelor sport de pe masinile preparate sau sportive si asa cum acelea nu-s cele mai confortabile scaune asa nici cele de gamig nu sunt, sau cel putin nu cele sub 1000-2000 de lei, ceea ce cu 1000 de ei iti iei un super scaun directorial de piele si toate cele.
Nu stiu de functia masaj ca acolo sunt alte preturi si sunt si mari in gabarit scaunele cu masaj, dar nu-s nicidecum de gaming, sunt mari si corpolente.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fii destept si ia-ti cel mai tare scaun de gaming pe care il gasesti apoi ia o husa de-aia cu functie de masaj. Oricum nu e mare fis. Eu am scaun directorial cu functie de masaj, nu vorbesc din auzite.

| tdy explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri.
Am găsit pana la urma un site care aduce din Germania scaunele, scaun gaming si cu masaj si cu funcție de încălzire deci este cu de toate. happy