| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti scapa de >datorii?

Răspuns Câştigător
| 112 a răspuns:

SCAPI DE DATORI IN ROMANIA CE ITI FACI ALTELE.

10 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Lolz ( scuze dar unicul mod de a scapa de datori e platindule laughing sau daca nu in cel mai drastic caz le lasi mostenire crying copiilor tai sad in ereditate sad

| LittleZyzy a răspuns:

Scapi de ele daca le platesti...mai bine puneai intrebarea `cum sa fac bani sa scap de datorii` big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Daca iti inscenezi vreo disparitie.

| georgianacas a răspuns:

Pey plateste, alta sansa nu-i doar daca d-ne fereste iti pui strangu de gat, sa nu faci asa ceva

| DenissaDeea a răspuns:

Cerei primarului un ajutor social, oricum inainte de a iesi primar promitea mult mai multe, iai oferi prilejul de a face macar o mica fapta caritabila(chiar daca restul raman doar promisiuni)mult succes.

| LuS[z] a răspuns:

PLATINDU-LE! ORI PRESTEZI SERVICII ORI LE PLATESTI CU BANI!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Achitandu-le...

assiris
| assiris a răspuns:

Pai spune-ne mai intii cum reusesti sa le faci si noi "punctual" te vom sfatui cum sa scapi de ele.

| oana16 a răspuns:

Multi de aici au spus asa"platindu-le" probabil u te intrebi de unde sa scoti bani pentru datorii pentru ca daca aveai bani nu faceai datorii...parerea mea...big grin
pai in primul rand trebuie sa iti limitezi banii(salariul sau orice alta sursa de venit) pe o luna intreaga incerci sa nu depasesti a2a luna pui cativa deoparte iar ce iti ramane platesti intretinerea + mancarea. si tot asa
sau te duci in strainatate faci cv bani platesti datorii mai stai cativa ani si iti pui si deopartebig grin pentru zile negre.
mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu! scapa de ele happy