| pavelcristina0007 a întrebat:

Deci eu am separat papagalul mascul de femela ea a făcut un ou pe care il clocește. Pentru a face inca un ou ei trebuiesc împreunati înapoi in aceeași colivie?
Va rog, dau fundă.
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Data viitoare, acum trebuie sa termine ce a inceput.

| Eisenheim a răspuns:

Ști cum e cu ouăle? Păsările fac oua, dar dacă ....nu au avut mascul nu ies pui din ele, le clocește dar degeaba că nu iese nimic happy acum rămâne de văzut, din acel ou ar putea ieși un pui daca a fost cu masculul, ea îl clocește, va mai face oua, dar dacă i-ai despărțit din următoarele oua in mod sigur nu va ieși nimic happy