| anonim_4396 a întrebat:

Heiii,deci vreau sa dai o oglinda destul de mare pe care sa o lipesc pe un perete.intrebarea mea este cu ce as putea lipi sau prinde oglinda pe perete tinand cont ca nu vreau sa i gauresc happy si nici nu vreau sa ma trezesc cu ea bucati pe podea

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
| highqualitygraff a răspuns:

Exista o substanta speciala..nu mai stiu exact cum se numeste, dar cauta pe net big grin Pace

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns:

Mda...scuzati greselile, am scris intrebarea la repezeala si nu am observat.deci,vreau sa TAI oglinda si nu vreau sa O gauresc laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Pai de exemplu la oglinda de la baie am niste agatatoare sa le zic asa care sunt lipite de oglinda dar asa am cumparat-o.am mai citit pe net ca merge lipita cu silicon sau macar agatatoarele alea sa le lipesc cu ceva. oglinda e destul de mare, ce am vazut eu pe net erau destul pe mici.chestia e ca aici la mine in oras nu am unde sa o duc sa o tai si sa o gauresc, de taiat o voi taia eu cu diamant(sper sa iasa ceva laughing sa nu o fac bucati) si vreau sa prind oglinda pe perete si in prelungirea ei sa lipesc patrate tot din oglinda mici si mari, cred ca intelegi...happy

Răspuns utilizator avertizat
| L1feDRAIN a răspuns:

Lipici rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Nu ai inteles happy...am spus ca nu vreau sa gauresc oglinda si ca daca nu se poate lipi direct pe perete care e dat cu lavabila macar sa ii lipesc niste agatatori cum am la oglinda din baie happy oglinda pe care vreau sa o lipesc e mare, uite sa iti faci o idee, a fost prinsa inainte pe o usa, deci e lata aproape cat o usa si in inaltime cam jumatate din inaltimea usii.app nu stiu ce sunt alea diblurilaughing sper ca intelegi acum happy

| Tinna666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daaa,incearca tu primul si spune-mi si mie daca a mers laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Deci daca nu sta oglinda lipita direct pe perete atunci chiar nu ma deranjaza sa gauresc peretele pentru a baga dibluri si holsurub sau cum ai zis tu laughingdar nu vreau sa gauresc oglinda. oare daca lipesc niste agatatori pe oglinda o sa tine? si cu ce sa le lipesc?

Răspuns utilizator avertizat
| stefanel125 a răspuns:

Ai putea sa o inramezi

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Deja ma amuza discutia asta.tu imi explici, mie mi se pare ca vorbesti chinezalaughing am oglinzi pe sifonier si nu au nicio prinzatoare...stau pur si simplu asa laughingde inramat nu vreau ca e prea complicat. spune-mi cea mai simpla metoda si si ieftina de a pune oglinda aia pe perete te rog laughing mai intrebat daca are nu stiu ce jos, nu are nimic...e pur si simplu o oglinda mare, fara nimic pe ea happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Oglinda o vreau suspendata pe perete.peretele e simplu, drept si dat cu lavabila iar oglinda este putin peste jumatatea unei usi si lata aproape cat o usa.pai si ce mi-ai zis tu acolo nu arata urat? Si mai vreau sa lipesc sub oglinda niste patrate mici si mari(cele mari sa fie cam cat palma). alea merg lipite cu silicon? o sa stea? ma gandesc ca sunt usoare...stai ca o sa caut o poza pe net si iti dau link-ul sa iti faci o idee cam ce vreau eu happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Pai e perete de caramida si oglinda nu o pun pe acelasi perete unde e usa http://www.incasa.ro/_files/Image/articole/original/oglinda1_flash.jpg uite link, vezi, cv de genul vreau, sa nu se vada nimic pe oglinda

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

As incerca, dar nu am chef sa fac colectionez cioburi. laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nu ai chef sa faci colectionezi cioburi? Mda...laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Kenya):

Da,am vazut si eu acest filmulet pe youtube dar nu stiu cat de mult tine acel silicon pe lavabila...sad multumesc oricum pentru raspuns kiss