| MarcuG15 a întrebat:

Am o planta micuță de vreo 18 cm si am ars-o cu o brichetă pe gaz(nu ma întrebați cum).Am atins-o cu vreo 7 focuri scurte si apoi era mai neagra in locul respectiv si starea îndoită. Vreau sa va intreb daca are sanse de supraviețuire.Planta are vreo 2 saptamani.Scuze de categorie dar nu stiam ce sa aleg

1 răspuns:
| NGheorghe a răspuns:

Pune-o la lumină și udă-o... și dacă se reface arde-o iară- cu butelia! - poate așa o să-i crească picioare. happy