| ovidiu97 a întrebat:

Daca sunt primul admis la taxa, am sanse sa intru la buget cand se afiseaza rezultatele finale?

Nu stiam ce categorie sa aleg big grin

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ai sanse mari. Multi aleg sa se inscrie la doua sau trei facultati pentru a avea optiuni, pentru a nu ramane pe dinafara, pentru ca apoi sa renunte si sa ramana doar cu una. Cred ca vei intra la buget.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, aş zice că ai şanse MARI să fi redistribuit "la buget" happy

Toate cele bune!

| CuriousStuff a răspuns:

Foarte mari. De obicei cel putin unul-doi studenti bugetari se retrag si atunci primul/primii doi de sub linie intra la buget.