| Nicusor066 a întrebat:

Salut,TPU
Tatal meu are un lac de 500m² si imi face acte pe tumele meu, problema este ca e plin de somotel care este un peste daunator si mananca icrele altor peste
Eu oricum fac lacul mai mare il voi face 2000m²
Intrebarea este
Cum as putea sa scap de somotel,sa il combat?
Nu ma pot baga la plaza, noroiul este pana la genunchi si apa o voi curata si am si un filtru de iazuri pe benzina care il voi pune in aplicare

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai incercat sa urmaresti documentarii, in engleza, cel mai probabil, sau sa citesti efectiv studii si date despre acel tip de peste, astfel afland si cum se combate?

| GouDidodino a răspuns:

Baga pescari pe gratis

| darrio2007 a răspuns (pentru GouDidodino):

Bună asta.