Întrebare recomandată | Milu1977 a întrebat:

Vreau un grătar electric pentru folosire la bloc,să aibă o suprafață cât de cât mare, să nu dureze mult până se fac micii de exemplu... Vă rog niște recomandări... mulțumesc!

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Sincer? Am un gratar ce functioneaza la priza din Jumbo, a costat 45 de ron CU GARANTIE 2 ani si micii parca sunt facuti afara in aer liber.
Ce e drept, iese fum insa daca pui apa pe tabla jos sub gratarul incins, nu e nicio problema. Recomand!

regis
| regis a răspuns:

Heinner Master Collection HEG-1800XMC, e un fel de multifuncțional, pe langa mici si gratare poți face sendvisuri calde, pâine prăjită, shaorma de casa samd.