| wendy434 a întrebat:

A 3 si ultiuma parte din comicul meu "Razbunarea bieberilor"http://i.imgur.com/KSbIw.jpg

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holyman a răspuns:

*** productions o stii de la mine si eu o folosesc sa stii

| SuperNovaaaaa a răspuns:

straight face
(paranteza pentru robotel.Aaa si inca ceva.Nu trebuia sa citesti asta)

| wendy434 explică:

@LionHeart99 defaft o stiu de la Pinguinul si el mi-a dat voie so folosesc happywinking

| Mişaaa a răspuns:

Știi,ai putea fi originala : să nu faci și tu, ca toți frustrații, comicuri cu bibăr si gomez, și restul tâmpiților...

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Mai du-te pe la scoala in loc sa faci comicuri..."sa mergem","dupa ce sa folosit","autofraful".straight face

| BlackRockShooter a răspuns:

(sunt pe contul lu soramea)
*** productions inseamna p... mea?rolling on the floor
totusi super "povestea"!rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))