| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Am 2 intrebari :
1.Care imi poate spune siteuri de desene animate gen deseneanime, cele japoneze.
2.Care imi poate spune desene animate gen hightschool dxd sau shaman king, sa fie cu multe episoade sau sa fie cu puteri.

3 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

High school of the dead
Kuroshitsuji
Fairy tail
Naruto
Ao no exorcist
Tokyo ghoul
Inazuma eleven...
Cat despre site-uri, poti incerca anime g, animekage, anime mox, anime4fun,mangakids...

| MajinBoo a răspuns:

Salut incearca animekage.com sau anime.kage.ro
AnimeG sau asa ceva.

Si presupun ca l-eai vazut cele 3 sezoane din HS dxd asa ca urmeaza sekirei, rosario+vampire, BgataHkei (nu este cu puteri dar te-ar putea interesa) kiseijuu (e genial) si mai sunt multe care trebuiesc vazute

| Briannazzi a răspuns:

Dacă ai android, descarcă-ți de pe Aptoide(caută pe google) UnderAnime.Acolo găsești orice anime.
Și ai putea să te uiți la Death Note, Naruto, Sailor Moon, Pokemon, vezi acolo mai multe.