| free2infiltrate a întrebat:

Am creat un mic desen animat. Ce ar trebui imbunatatit dupa parerea voastra?
http://www.youtube.com/watch?v=o6Ak7NSMep0

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

E f draguuuuuuuthappy imi placehappy bv tie.ai talent. textul tot tu l-a inventat? tine-o tot asa.cine stie poate desenele tale vor ajunge ca robotzirolling on the floor) pe masura ce vei mai creea or sa fie si mai bune si mai complexe...happy super

7 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

E dragutlaughing Sincer chiar imi placebig grin dar trebuia sa folosesti mai multe vocibig grin

| mdany a răspuns:

laughing tareee

| BueyAstaMika a răspuns:

Tare...sa mai creezi...ca sunt super si pot ajunge celebrehee hee

| Lell a răspuns:

;]]tare

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Salz! E tare, dar e cam scurt, in rest cool!

| RandyKiffOrton a răspuns:

Faina dea. Trebuie facut ceva mai lung de zece min daca poti

| ๓คгýคภ a răspuns:

Salut! Mie mi-a placut foarte mult si cred ca e foarte tare nu prea stiu ce trebuie imbunatatit poate grafica in rest e foarte tare! Funda?puppy dog eyes