| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un comic. Ce parere aveti? http://imgur.com/OPEdO

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing Ce tare e!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorFoarte tarelaughinglaughing Funda daca ti-am placutlaughingrolling on the floorlaughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

| AndraaP a răspuns (pentru anonim_4396):

SERIOUSLY!? faci asta doar pentru funda dont you?

| anonim_4396 explică (pentru AndraaP):

Zi am primit funda?laughing Macar am ranku-l miclaughing

| AndraaP a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, asta ziceam și eu big grin ai facut aia DOAR pentru fundă, nu pentru că comicu era bun ^^

| anonim_4396 explică (pentru AndraaP):

Pei da. Daca a comentat i-am aratat nubig grin?

| anonim_4396 explică (pentru AndraaP):

Da mi-a si placut cat de cat!

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Singura contribuţie a ta este ideea, care e proastă şi neamuzantă.

| Lauria a răspuns:

Eh,nu e chiar aşa reuşit.Ideea e fumată.